ZK Skladové hospodářství

s zk skladove hospodarstvi
3.2 out of 5 stars (3,2 / 5)

Vydavatel: zksoft
Verze: 2.66
Velikost: 6.44MB
Licence: Omezená: Shareware
   

uloz

Vedení skladové evidence s možností fakturace

Program ZK SKLAD je globální aplikace zahrnující většinu pracovní povinnosti menších a středních firem. Primárně je určen k vedení skladové evidence, obsahuje ale i moduly fakturace, kontrakty a objednávky, zakázky,evidenci úhrad, CRM, vedení chodu pomocí úkolů a evidenci došlé pošty. Vzhledem ke své variabilitě může být použit pro velko i maloobchodní prodej.

Je postaven v v současné době nejrozšířenější open source databázi SQLite, ke které se připojuje pomocí ODBC. Základní výhodou tohoto řešení je snadná instalace, přenositelnost dat a plnohodnotný názor déle než SQL jazyk.

Svým zaměřením (architektura file-server) je přijatelný pro firmy se středním objemem zpracovávaných dat a přístupem z menšího počtu počítačů. Pro větší objemy dat a názor z větší měrou stanic je určeno funkčně totožné řešení ve verzi klient-server s podporou MS SQL databází.

Program obsahuje svůj pokladnu s možností tisku denního vyúčtování a pokladního deníku. Silným nástrojem jsou úplně konfigurovatelné tiskové výstupy a uživatelské reporty. Tisky je možné přesměrovat v lokální i síťové tiskárny, podporovány jsou tři typy tisků – textové, RTF a HTM formy. Aplikace je možné použít i pro práci v síti.

Základní vlastnosti programu intuitivní ovládání v přehledném rozhraní skladové karty, skladová místa dodavatelské i odběratelské objednávky blokace položek v skladech mimo kontraktů uživatelské ceníky a cenové skupiny, hodnoty v cizí měně možnost čárových kódů upozorňování v neplatiče vedení minimální zásoby položek evidence zakázek, komisní sklady běžné daňové doklady, zálohové faktury