PROMOTIC SCADA system

promotic scada system
4.1 out of 5 stars (4,1 / 5)

Vydavatel: Microsys, spol. s r.o.
Verze: 9.0.0
Velikost: 67MB
Licence: Freeware

uloz

Vizualizace a řízení technologických procesů

SCADA režim PROMOTIC disponuje širokou paletou komunikačních rozhraní: XML, ActiveX, ODBC, ADO, DLL, OPC, DDE, TCP/IP, HTTP, HTTPS, atd.

  K dispozici je rovněž široké spektrum komunikačních ovladačů pro PLC: Simatic, Saia, Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley, Koyo, Adam, Tecomat, atd.

Mezi podporované komunikační protokoly patří: Modbus, M-bus, IEC60870-5, SMS, atd.
  PROMOTIC pracuje s různými typy databází: Access, Dbase, MsSQL, MySQL, Oracle, atd.
  Systém PROMOTIC zahrnuje integrovaný Web Server a umožňuje tak vzdálené prohlížení a ovládání aplikací. Režim automaticky generuje grafické rozhraní appko v podobě dynamických HTML stránek. Všechny přenosy jsou postaveny v HTTP/HTTPS protokolech s využitím technologií XML a AJAX.
  Systém PROMOTIC obsahuje bohatou knihovnu grafických prvků, kterou je možné pak doplňovat svůj grafikou SVG, BMP, PNG, JPG.
  Vývojové atmosféra PROMOTIC je k dispozici až v českém tak v anglickém a polském jazyce. Vytvořené appko je možno provozovat ve vícejazičném režimu.

SCADA režim PROMOTIC je nyní k dispozici rovněž jako FREEWARE, proto zdarma ke stažení. V tomto režimu je možné využívat všechny komunikační ovládače a rozhraní, která jsou k dispozici v komerčním režimu. Provozování freeware appkou není časově omezeno. Jediným omezením freeware režimu je maximální rozloha appkou před 30 proměnných.