SketchUp Free CZ

sketchup make
2.8 out of 5 stars (2,8 / 5)

Vydavatel: Google Inc.
Verze: 19.3.253
Velikost: 182.94MB
Licence: Freewarepronekomerčnívyužití
   

uloz

Tvorba 3D modelů a výkresů

Chcete výkonnější nástroj dříve než jen tužku a papír? Brzdí přesné mantinely CAD systému váš tvořivý rozlet? Je vaším snem intuitivní práce ve 3D? Vyzkoušejte, co pro vás může dělat SketchUp. Tenhle získává zaslouženou oblibu blízko architektů, návrhářů interiérů, exteriérů, designérů – prostě všech, kteří chtějí hlavně tvořit.

Původním záměrem tohoto softwaru bylo dedikovat nástroj zaměřený v vytváření koncepční fáze designu. Postupně se, díky jeho schopnosti nejen skicovat, ale i důkladně zpracovat požadovaný detail, ukázaly možnosti širokého využití v rozličných oborech.

SketchUp je spojením filozofie skicování tužkou s rychlostí a flexibilitou dnešních digitálních technologií. Je to robustní nástroj pro vytváření, prohlížení a modifikaci 3D mysl – pohotově a snadno. Kdežto tradiční CAD systémy jsou nutné pro tvorbu detailních výkresů, SketchUp je nástroj pro návrh, skicování, design.

Další knihovny pohromadě s dalšími rozšířeními lze sevřít přímo z atmosféra programu. Aplikace umožňuje export a dovoz před rozšířených DWG a DXF formátů a mnoha dalších.